كلید مهم رهایی در عصر ظلمانی و هولناك قبل از ظهور

مسوول دبیرخانه راهبردی مهدویت مركز تخصصی مهدویت تصریح كرد: كلید مهم رهایی در عصر ظلمانی و هولناك قبل از ظهور، دعای خالصانه و عاجزانه به درگاه خدای متعال و طلب نجات و گشایش در مسائل اخلاقی و دینی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مركز تخصصی مهدویت به نقل از شبستان، حجت الاسلام والمسلمین رحیم كارگر، مسوول دبیرخانه راهبردی مهدویت مركز تخصصی مهدویت در كانال آینده نگاری ایرانیان می نویسد:

كلید مهم رهایی در عصر ظلمانی و هولناك قبل از ظهور، دعای خالصانه و عاجزانه به درگاه خدای متعال و طلب نجات و گشایش در مسائل اخلاقی و دینی است.

واقعیت این است كه عصر قبل از ظهور و دوران آخرالزمان – كه احتمالا در آن زندگی می كنیم- دوران شریرانه و فاسدانه زندگی بشری است كه همه را آلوده می كند و به همین جهت، دست منتظران باید همیشه رو به درگاه خداوند متعال بوده و ضمن درخواست تعجیل در ظهور، نجات و رستگاری و عاقبت بخیری خود را از خداوند متعال بخواهند و در این امر اصرار و استغاثه كنند.

امام صادق (ع) راه دوم نجات را در همین پناهندگی به درگاه الهی و دعای فراوان می دانند: «و اطلب النجاه»؛ «و از درگاه خداوند سبحان نجات بخواه».

اگر كسی احساس خطر و خسران جدی كرد، چاره ای جز استمداد از بارگاه خداوندی و تمسك به دعا ندارد؛ چون راه پُرفراز و نشیب است و اسباب و وسایل انحراف و فساد زیاد و متنوع!