فراخوان مقاله ظرفیت شناسی راهبردی مهدویت


اعلام شد:
فراخوان مقاله ظرفیت شناسی راهبردی مهدویت
خبرگزاری شبستان: فراخوان مقاله ظرفیت شناسی راهبردی مهدویت همراه با اعطای جایزه و ارائه در همایش های علمی از سوی دبیرخانه مطالعات راهبردی مركز تخصصی مهدویت اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی مركز تخصصی مهدویت، دبیرخانه مطالعات راهبردی مركز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم فراخوان مقاله «ظرفیت شناسی راهبردی مهدویت» را اعلام كرد.

بنابر این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین كارگر با اعلام این خبر تصریح كرد: این فراخوان همراه با جایزه به مقالات برگزیده و امتیازات علمی و چاپ در نشریه علمی - پژوهشی و مجموعه مقالات و ارائه در همایش علمی است.

وی افزود: «پژوهش علمی در وجوه بنیادین مهدویت»، «تبیین تمایزات، فرصت ها، ویژگی ها، ضرورت ها، پیامدها و آثار راهبردی (استراتژیك ) مهدویت»، «بررسی جایگاه مهدویت در حلّ مهم ترین و اساسی ترین مسائل حال و آینده جامعه» و «اتخاذ رویكرد مناسب و اصولی نسبت به آموزه های راهبردی مهدویت» از جمله اهداف این فراخوان است.

حجت الاسلام کارگرادامه داد: مقدمات و مفاهیم ظرفیت شناسی مهدویت، عرصه های ظرفیت شناسی آموزه های مهدویت و زمینه ها و ابعاد ظرفیت سازی با تاكید بر جمهوری اسلامی ایران، موضوعات و محورهای فراخوان مقاله «ظرفیت شناسی راهبردی مهدویت» هستند.

وی بیان کرد: اسفند ۱۳۹۵ آخرین مهلت ارسال خلاصه مقالات و اردبیهشت ماه96 نیز آخرین مهلت ارسال مقالات است.

گفتنی است، علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بیشتر می توانند به دبیرخانه مطالعات راهبردی مهدویت به نشانی قم، خیابان شهدا، كوی آمار، مركز تخصصی مهدویت مراجعه و یا با شماره تلفن02537749565 داخلی 218 و پست الكترونیك به نشانی Rahbordemahdi@gmail.com تماس بگیرند.

پایان پیام/99